Acil İlaç Bir Tıkla Kapınızda

İstanbul’da Eczane Kurye: Dilediğiniz an eczaneden alınması gereken ilaç siparişlerinizi kapınıza getiren bir aplikasyon. Eczane Kurye ekibi olarak eczaneden ve nöbetçi eczane aramadan özel eczane ihtiyacınızı olduğu ve yıllarca böyle bir hizmetin olmadığı sizlerin acil ilaç ihtiyaçlarını çoğu zaman büyük zorluklar ile ulaştığını kimi zaman hasta ve rahatsızlıkta eczaneye gitmeyip ilaç almadığı, geç saatlerde nöbetçi eczane aramayıp sizler adına eczaneden ilaç almak için biri eve ilaçlarımızı getirse veya eve ilaç servisi olsa eczacı ilaçlarımızı kapıya teslim etse isteğinde bile bulunsak, Artık siz dert etmeyin nöbetçi eczane aramayın, eczane kurye eczaneden ilaçlarınız kapınıza teslim sağlayıp eczaneden ne lazımsa siz isteyin biz acil ilaç siparişlerinizi fişi ile beraber kapınıza getirelim.

Eczane Kurye ekibi olarak nöbetçi eczane aramaya gerek kalmadan kurye hizmeti ile istediğiniz ilaçları en yakın eczane de ve nöbetçi eczaneden temin edip 7/24 hizmet sağlayarak dakikalar içerisinde belirtilen adrese getirir. Ayrıca sizleri eczane ile buluşturup eve ilaç hizmeti sunarak sizleri acil ilaç siparişlerini kapınıza gelmesini kolaylaştırır.

Eczane’den İlacı Nasıl Sağlıyorsunuz

Günün her saatinde deneyimli kurye ekibimiz, Eczane Kurye üzerinde acil ilaç sipariş ettiğiniz ürünleri en yakın eczaneye giderek sizler adına satın alıp fişi veya faturası ile beraber alıp 45 dakika içerisinde kapınıza getiriyor. Acil ilaç ihtiyacınız olan tüm eczane ürünlerini siz sipariş geçtikten sonra belirtilen hizmet süresi içerisinde kurye kapınızda, böylece sağlık ve özel ihtiyaç için kullandığınız tüm ilaçlarınızı 45 dakika içerisinde siz oturduğunuz yerde kapınıza teslim edilir.

Acil İlaç Kurye İle Nasıl İşliyor

Eczane Kurye web sayfası ile acil ilaç siparişi tıklayarak talep edilen bilgileri girip ihtiyaç duyduğunuz eczane ürünü seçerek veya reçeteniz varsa dosya ekle bölümünde ekleyip onaylayıp temsilcilerim ilaçlarınızın olup olmadığını size en yakın eczaneden teyit edip sizleri arayıp tekrarda teyitleşip sahadaki kurye yönlendirip dilediğiniz noktaya teslimat sağlar.

Kim Bilir İlaçların Üzerine Fazla Ücret İstenmekte Olduğunu Düşündüğünüzü Duyar Gibiyiz

Hiç de anlatılan gibi değil. Eczane Kurye ile sipariş verdiğiniz taktirde hiç bir eczane ile anlaşmamız olmayıp ve fazladan ücret almadığımız hiç bir şekilde stokta ilaç bulundurup satmadığımız biz Eczane Kurye olarak sizlerin siparişleri üzerine en yakın sağlık bakanlığı denetimi altında olan herhangi bir eczaneye saha ekiplerinde birini yönlendirip talepte bulunduğunuz ilaçları satın alıp fişi veya faturası ile beraber fiyat da hiç bir değişiklik yapmadan istenilen süre içerisine teslim edip sipariş verilirken önceden talep edilen kurye ücreti ile eczaneden alınan siparişlerinizi ücretini nakit veya online ödeme alarak sizlerin ilaçlarınızı kapınıza teslim edip sizlerin eczaneden alınması gereken ilaçlarını kısa sürede kapınıza ulaştırmaktayız.

Call Now ButtonŞimdi Ara
× Mesaj gönder