Eve Acil İlaç Hizmeti 

Eve İlaç Hizmeti ile günü her satinde Eczanede alınması gereken Acil ilaç ve ürün ihtiyaçlarınızı evinizden dışarı çıkmadan 7 gün 24 saat ilaç tedarik hizmeti ile sağlamaktadır. Evinizde otururken dışarı çıkmadan bizimle iletişime geçerek siparişlerinizi oluşturup ürün ve acil ilaç ihtiyaçlarınızı kapınıza Eczane Kurye hizmeti sunarak teslimat gerçekleşir..

Neden Eczane Kurye Hizmetleri

Nöbetçi eczane bulamıyorsunuz ?

Eczanelerde ilaçlarınızı mı bulamadınız ?

Gecenin bir yarısı rahatsızlandınız mı ?

İlaçlarınız bitti acil kullanmanız mı gerekiyor ?

Acil İlaç İhtiyacınız mı var veya özel ilaç ihtiyacınız mı var ?

Eczane Kurye olarak artık yeni nesil eve ilaç servisi ile nöbetçi eczane ve eczane aramadan tüm ilaçlarınızı evinizin kapısına teslimat sağlayarak sizlerin gece geç saatlerde dışarı çıkmadan kolaylıkla sağlamaktayız….

Eczane Kurye’si olarak sahada siparişlerinizi ulaştırmak için her daim bekleyen bir ekip olup 7/24 saat gece İlaç ihtiyaçlarınızı fişi ile birlikte eczanede temin ederek sizlerin belirtmiş olduğu adrese kısa sürede teslimat sağlamaktadır.

Eczane Kurye Hizmetinin Faydaları

Acil durumlarda eczaneden ilaçları temin ederek, sizlerin özel ihtiyaç duyduğu an kısa sürede tüm ilaç siparişini hızlı bir şekilde gerekli noktadan alıp ulaştırması, ilacınızı bulamayıp ve acil kulanmanız için tüm eczaneleri ekiplerimiz tarafında hızlı bir şekilde temin edip, geç saatlerde siz dışarı çıkmadan siparişinizi eczaneden alıp kapınıza teslimat sağlayıp, 7 gün 24 saat sizler için hizmet sunmak.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Mesaj gönder