Eczane Kurye ekibimiz, ihtiyacınız olan ilaç ve benzeri medikal sağlık ürünlerinin tedarikçi sağlık kuruluşları ve eczaneler aracılığı ile alınarak tarafınıza günün her saati ulaştırılması amacı ile 7/24 sunduğumuz kurye hizmetimizdir.

Bizi Aramanızın akabinde gps bilgisine sahip uzman kuryelerimiz tarafından nöbetci eczaneye gider ve reçetesiz alına bilinecek yasal sağlık ilaçlarınızı tarafınıza express olarak getirir. Eğer ilaclarınız eczane ve sağlık kuruluşlarından reçetesiz alınmaz ise personelimiz ilk önce size gelir ve reçeteniz ile birlikte kimlik numaranızı alarak nöbetci eczaneden ilacınızın teminini sağlar ve en hızlı şekilde tarafınıza teslimatını gerçekleştirir. Bu hizmetimiz haftanın her günü ve her saati kesintisiz devam etmektedir,

Nöbetçi Eczane Kurye ihtiyaclarınızda gönderi ücretleri Gündüz eczane kurye ücretinin iki katı olarak değişir. Ve bu hizmetimiz Gece Nöbetci Kurye ‘lerimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu hizmetimizden web sayfamız üzerinden kayıt yaparak yada çağrı merkezimizi arayarak 7/24 yararlana bilirsiniz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonŞimdi Ara
× Mesaj gönder