Eczane kurye hizmeti sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin (hız ve güvenlik açısından) artık bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar vermiş olduğumuz kurye hizmetlerinde kalite bilincini ilke edinerek, personel hizmet anlayışı ile ülkemizin örnek şirketlerinden biri olmayı hedeflemekteyiz. Eczane Getir ” Hızlı ve Güvenilir” olmayı amaç edinmiş kurye sitesidir.

acil ilaç hizmetinin, işinde uzman bir kadronun ve profesyonel personellerin uyum içerisinde çalışmasının bir sonucu olduğunun bilincinde olarak ve bu bilinçle oluşturduğumuz hedef, müşterilerimize en iyi ilaç kurye hizmetini verebilmeyi, isteklerinizi zamanında karşılamayı kendimize ilke edindik.

Bizlerden talep ettiğiniz reçeteli ve reçetesiz eczane ürünlerini eczaneden aldığımız fiş ile evinize / kapınıza kadar getirmekteyiz.

Eve İlaç 7/24 kesintisiz hizmet ile ilaç ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edecektir. Bizleri arayarak detaylı bilgi almaktan çekinmeyiniz

Not:

eczane kurye hizmetimiz hiç bir şekilde sağlık bakanlığına veya herhangi bir eczane noktasına bağlı değildir, ilaç satışımız yoktur. Alınan ilaçlar, alındığı noktaya ait fişi, faturası ile işyerinize veya evinize hızlı bir şekilde acil ilaç kurye ile teslim edilir.

Call Now ButtonŞimdi Ara
sehirlerarasikurye.xyz