İlaç Kurye uygulamamız ile sadece işletmeniz için hizmet vermiyor, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlıyor. Bu durumda evinden çıkamayan ve acil ilaç ihtiyacı olan tüm müşterilerimize acil ilaç ulaştırma hizmeti veriyoruz.
Bunun için 7 gün 24 saat çağrı merkezimizle iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ilaçları, size ait eczaneden veya en kısa sürede ulaşacak olan eczaneden temin ediyoruz. Böylelikle yolculuk sırasında kendinizi yalnız ve yalnız hissettirmeden sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sağlıyoruz.
İlaç Kurye

İlaç Kurye

İlaç Kurye

Sağlıklı kalmak için Eczane Kurye‘yi kullanabilirsiniz.Sağlık en değerli varlığımızdır. Bu nedenle göz ardı edilemez. Önemli ilaçları kullanan ve bu ilaçları hemen kullanması gereken birçok hasta vardır. Ancak bazen ilacınız biter evden çıkamayacak durumda olabilirsiniz. Ayrıca yardım isteyen birini de bulamazsınız.
Bu aşamada firmamız bir rol oynamaya başladı. Acil ilaç kurye servis merkezimizi aramanız, ihtiyacınız olan ilacı belirtmeniz için yeterlidir ve günün 24 saati arayabilirsiniz Ardından, kurye personelimiz ilacınızı evinize en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırmak için derhal harekete geçecektir.

Eczane Moto Kurye

Eczane Moto Kurye Özellikle hafta sonları ve akşamları 7/24 hizmet erişimi mevcuttur. acil bir kurye talep edebilirsiniz. Bazen sokağınızdada, bazen birkaç kilometre uzakta olabilir.
sorun değil. İstanbul’un neresinde olursanız olun nöbetçi eczane kuryemiz, eczaneyi hızlı bir şekilde belirleyip ilaçlarınızı teslim alarak bir saat veya 2 saate kadar adresinize teslim edebilir.

5 yorum

Bilgi Bloğu · Nisan 12, 2020 2:46 pm tarihinde

Güzel bir hizmet teşekkürler 🙂

LEYLA · Ekim 29, 2020 1:39 pm tarihinde

SELAM
SALOFALK 500 MG VAR SIZDE TABLET ?

    admin · Kasım 7, 2020 11:11 pm tarihinde

    bizde ilaç bulunmaz araştırıp dönüş yapacağım size efendim

Aslı · Kasım 14, 2020 10:58 am tarihinde

Differin jel var mı elinizde krem tarzı birşey. Sivilce ve akne tedavisi için kullanılıyor. Mavi beyazlı bir kutu içerisinde olması lazım.

    admin · Kasım 19, 2020 7:26 pm tarihinde

    bizde ilaç bulunmaz araştırıp dönüş yapacağım size efendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonŞimdi Ara
× Mesaj gönder