Nöbetçi Kurye Sistemi

İstanbul genelinde vermekte olduğumuz sürekli hizmet anlayışı ile sizlere gündüz ve gece nöbetçi kurye hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız. Gecenin bir vaktinde almak istediğiniz ama zaman yada diğer nedenlerden kaynaklı evden çıkamadığınız anlarda bizi aradığınızda sizin yerinize ürün, ev anahtarı, evrak, ilaç, kuru gıda, ve daha birçok motosiklet ile taşınması izinli siparişlerinizi vereceğiniz adresten alıp gideceği adrese güvenle ulaştırmaktayız. Özellikle salgın (pandemi) döneminde sokağa çıkma kısıtlamalarının yaşandığı süreçte en fazla tercih edilen hizmetlerden biri olan nöbetçi moto kurye servisi ile her zaman sizin yanısıra olduk ve olmaya devam edeceğiz. Salgın hastalık döneminde çalışanlarımızın ve sizin güvenliğiniz için eldiven, maske tedbirleri ile duyarlı bir çalışma yapmaktayız.

Nöbetçi Kurye

Nöbetçi Kurye

Nöbetçi Kurye | Hızlı kurye

İstanbul’da yaşayanların bildiği gibi komplike ve yoğun trafiğe sahip olan ve sürekli artan araçlar ile çıkılmaz bir yola dönüşen anlarda yetişmesi gereken gönderileriniz için en iyi çözüm sunan hızlı moto kurye ile sizlere hizmet etmenin gururuyla çalışmaktayız.Hava koşulları ne olursa olsun yağmur, kar, vb. unsurlardan dolayı gidilecek mesafede zorluklar çekmek yerine bizler birçok koşullarda ücret karşılığı sizin yerinize kurye taşımacılık prosedürlerini yerine getirmekteyiz. Tabi gerekli duyulduğu anlarda salgın riskini azaltmak için sokağa çıkma kısıtlamalarında gerekli olan yol izin belgeleri çalışmalarımızı İstanbul kent içi ve İstanbul sehir dışı, kentler arası kurye servisimiz ile nettisiz sürdürmekteyiz.

Eve ilaç getiren kurye

Dünya genelinde 2020 yılının başlarında dünya geneline yayılan ve ülkemizde görülen tıp dilinde Covid 19 koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında yol izin belgeli çalışan acil ilaç kurye hizmetimiz ile her zaman İstanbul’un bütün semtlerinde başarı ile müşterilerin daha fazla Eczane’den ilaçlarını alıp evine kadar ulaştırmada etkin bir sınav vermiştir. Her koşulda daimi hizmet vererek sizin ihtiyacınız olan ilaçlarınızı ister eczaneden ister ecza depolarından soğuk zincir grubu dahil olma üzere kurye teslimatlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Kadınlar için gebelik test kitleri ve korona virüs covid19 rapid test kitleri istekleri için ihtiyaç duyulan ürünleri sizlere ulaştırmaktayız. Güvenli ve kaliteli hizmetin adresi eve ilaç getiren kurye servisimizi aradığınızda yararlanabilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonŞimdi Ara
sehirlerarasikurye.xyz